VESSEL 220USB bit holder with wrench flats for tightening/loosening USBBH1S10
Product Description
Specifications: Overall length 69 mm; 10 mm hex bolster (across flats); 6.35 mm (1/4 in) hex shank, compatible with standard quick‑change drivers.
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Description
Product Description