Fujiya Electric Meijin Eccentric Thin Flute Nipper 7700N-200BG 175mm 200mm VA/VVVF Wire Cutting
Product Description
Usage and Safety Information
Product Specification
Model: 7700N-175BG
Actual Size: 186mm
Weight: 250g
Cutting Capacity (Copper Wire): φ3.5mm
Cutting Capacity (VA/VVF Wire): φ2.6 x 3 cores
Model: 7700N-200BG
Actual Size: 208mm
Weight: 320g
Select サイズ
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Description
Product Description
Usage and Safety Information
Product Specification
Model: 7700N-175BG
Actual Size: 186mm
Weight: 250g
Model: 7700N-200BG
Actual Size: 208mm
Weight: 320g