Tsunoda Insulated Slim-Shank Non-Stepped Phillips Screwdriver #2×100mm SZD-P2100
Product Description
Rated to 1000 V. The slim tip and thin insulated shaft maintain a compact profile for easy access in confined areas, making it practical for electrical, telecom, and factory installations.
Specifications: Total length 198 mm; shaft length 100 mm; shaft diameter 6.0 mm; handle diameter 42 mm; size No.2; weight 93 g.
-70%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Product image 10
Product image 11
Product image 12
Description
Product Description