Fujiya Wire Stripper Type A 165mm KUROKIN with Spring PP323A-165-BG
Applicable wire size (AWG):10 to 20
Applicable wire size (compatible SQ size):0.5 to 5.5
Overall length:167mm
Weight:120g
Material:Special steelMaterial:Special steel
-70%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Description
Overall length:167mm
Weight:120g
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
KVK Single Handle Shower Faucet KM5021TEC
-70%
Thumbnail 1Thumbnail 2
Toray Trevino RS52-WG Water Purifier Shower hed Water Filters & Softeners
KEIBA PL-727 / FF7 Premium Japanese Flush Cutting Plier
KEIBA Midget Diagonal Pliers MN-A05 Japan
KEIBA Plastic nipper Flat 90 degree blade (143mm) PL-796 made in japan