ZEBRA Gel Ballpoint Pen Sarasa Clip 0.5mm Deco Shine Color 10 Color Set JJ15-10C-SH
Product Description
Product Specification
The pen has a maximum shaft diameter of 11mm and a length of 141mm, with a weight of 10.9g. It is equipped with a movable binder clip that allows it to be securely attached to thicker surfaces, minimizing the risk of clip breakage. The ink is available in ten different types, and the ball diameter ranges from 0.3mm to 1.0mm, catering to various writing and drawing needs.
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Description
Product Description
Product Specification
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
YOKU MOKU Cigare (48 cookies) Rolled Butter Cookies Japanese gift
Thumbnail 1Thumbnail 2
Mario Kart Live: Home Circuit -Mario Set Nintendo Switch
-70%
Mario Kart Live: Home Circuit -Luigi Set Nintendo Switch
final VR3000 for Gaming [FI-VR3DPLMB] Wired Earbud Gaming Binaural Surround with Mic ASMR
-70%
Thumbnail 1
WAFUU Gift Card
MITSUBISHI PENCIL JETSTREAM Black Oil-BP Oil-Based Ballpoint Pen SXN-150-05
LEGO Ideas Vincent Van Gogh – The Starry Night 21333 Building Set
-70%
ZAMST ankle supporter Sports A2-DX Soccer Volleyball
-70%
YAMAHA AG03 3MK2W 3-Channel Mixer White
YAMAHA AG03 3MK2 B 3-Channel Mixer Black
MORINAGA ollow-up milk milk powder 14g x 10 pcs Chil Mil
-70%