Yazawa Travel Electric Kettle 0 5L TVR53WH White AC100V-240V
Product Description
Product Specification
Size (approx.): 110 mm (W) x 180 mm (H) x 180 mm (D)
Main Body Weight (approx.): 626 g
Capacity: Approx. 500 ml
Power Consumption: 100V-120V/750W, 200V-240V/1100W
Frequency: 50Hz/60Hz
Rated Voltage: 100V-120V/200V-240V
Cord Length: Approx. 88 cm (non-removable)
Accessories: 2 cups
-70%
Product Description
Product Specification
Capacity: Approx. 500 ml
Frequency: 50Hz/60Hz