TACCIA Fountain Pen Ink Water-Based Dye Ukiyoe Sharak TFPI-WD42-7 Dark Amber
Product Description
Product Specifications
The ink bottle measures 42mm in width, 42mm in depth, and 68mm in height. It is packaged in a single box made of coated cardboard, with dimensions of 71.5mm by 71.5mm by 74.5mm.
Select Color
-70%
Product Description
Product Specifications