TACCIA Fountain Pen Ink Water-Based Dye Ukiyoe Hokusai Deep Indigo TFPI-WD42-4
Product Description
Product Specifications
The ink is contained in a glass bottle with a phenolic resin lid and PE packing, measuring 42mm in width, 42mm in depth, and 68mm in height. It comes packaged in a coated cardboard box with dimensions of 71.5mm in width, 71.5mm in depth, and 74.5mm in height.
Select Color
-70%
Product Description
Product Specifications