Suzuki Taiko Drumsticks (Sato no Hibiki series) — Beech Ø21×330mm WB-B21330
Product Description
Size guidance: in general, dia 24 x 360 or 390 mm suits most players; for children or smaller hands, dia 21 x 330 mm is recommended. Models and specs (weights per pair): WB-B21330 — dia 21 x 330 mm, 145 g; WB-B21360 — dia 21 x 360 mm, 160 g; WB-B24360 — dia 24 x 360 mm, 190 g; WB-B24390 — dia 24 x 390 mm, 200 g.
-70%
Product Description
Suzuki Taiko Drumsticks (Sato no Hibiki series) — Beech Ø21×330mm WB-B21330 | WAFUU JAPAN