Pilot FriXion Fineliner Color Pens 0 45mm 12-Color Set (SFFL144F12C)
Product Description
Approximate body size: maximum diameter 15.1 mm × overall length 139 mm. Approximate package size: width 141 mm × depth 12 mm × height 141 mm.
Ink type: Frixion (erasable ink).
Model number: SFFL144F12C.
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Description
Product Description
Model number: SFFL144F12C.
Pilot FriXion Fineliner Color Pens 0 45mm 12-Color Set (SFFL144F12C) | WAFUU JAPAN