Patlite Rotating Signal Light AC100-240V SKH-M2T-Y Yellow 100mm
Product Description
Product Specification
- Protection Rating: IP23
- Flash Rate: 120 flashes per minute
- Color: Yellow
- Width: 100 mm
- Depth: 100 mm
- Height: 141 mm
- Power Supply: AC 100-240V
- Power Consumption: 3.0 W
- Buzzer: None
- Wiring: Push-in terminal block
- Weight: 330 g
Materials
- Globe: Polycarbonate (PC)
-70%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Description
Product Description
Product Specification
- Protection Rating: IP23
- Color: Yellow
- Width: 100 mm
- Depth: 100 mm
- Height: 141 mm
- Power Supply: AC 100-240V
- Power Consumption: 3.0 W