Nintendo USB AC Adapter CLV-A-ADLP AC100-240V
Product Description
Product Specification
Set Contents:
  • Nintendo USB AC Adapter
  • User's Manual
Model Number: CLV-A-ADLP
Input: AC 100–240V 50/60Hz 0.2A
Output: DC 5.0V 1.5A
Size: Width 50.0 × Height 44.6 × Thickness 30.5 mm (excluding AC plug)
USB Port: USB Type-A
Product Description
Product Specification
Set Contents:
  • Nintendo USB AC Adapter
  • User's Manual
Model Number: CLV-A-ADLP
Output: DC 5.0V 1.5A
USB Port: USB Type-A
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
YOKU MOKU Cigare (48 cookies) Rolled Butter Cookies Japanese gift
Thumbnail 1Thumbnail 2
Mario Kart Live: Home Circuit -Mario Set Nintendo Switch
-70%
Mario Kart Live: Home Circuit -Luigi Set Nintendo Switch
final VR3000 for Gaming [FI-VR3DPLMB] Wired Earbud Gaming Binaural Surround with Mic ASMR
-70%
Thumbnail 1
WAFUU Gift Card
MITSUBISHI PENCIL JETSTREAM Black Oil-BP Oil-Based Ballpoint Pen SXN-150-05
LEGO Ideas Vincent Van Gogh – The Starry Night 21333 Building Set
-70%
ZAMST ankle supporter Sports A2-DX Soccer Volleyball
-70%
YAMAHA AG03 3MK2W 3-Channel Mixer White
YAMAHA AG03 3MK2 B 3-Channel Mixer Black
MORINAGA ollow-up milk milk powder 14g x 10 pcs Chil Mil
-70%