Nakabayashi TACCIA Fountain Pen Ink Water-Based Dye Ukiyoe Hiroshige Blue TFPI-WD42-10
Product Description
Packaging Details
The ink is packaged in a compact box made of coated cardboard, measuring 72mm by 72mm by 75mm. The bottle itself is enclosed in a protective packing of PE material, with dimensions of 42mm by 42mm by 68mm.
Select Color
-70%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Product image 9
Description
Product Description
Packaging Details