Mitsubishi Pencil Procky Twin Water-Based Pen Set PM150TR8CN 8 Colors
Product Description
This 8-color set of water-based markers features both fine round leads and thick square leads, offering versatile line widths from 1.2 to 6.0mm. The set includes a newly added soft pink color, alongside black, blue, light blue, green, yellow, red, and brown. Designed to prevent ink migration, these markers ensure clean and precise writing without bleeding through paper.
Product Specifications
Weight: 252g
Size: 150mm (length) x 177mm (width) x 23mm (thickness)
Product Description
Product Specifications
Weight: 252g
You may also like
Thumbnail 1Thumbnail 2
YOKU MOKU Cigare (48 cookies) Rolled Butter Cookies Japanese gift
Thumbnail 1Thumbnail 2
Mario Kart Live: Home Circuit -Mario Set Nintendo Switch
-70%
Mario Kart Live: Home Circuit -Luigi Set Nintendo Switch
final VR3000 for Gaming [FI-VR3DPLMB] Wired Earbud Gaming Binaural Surround with Mic ASMR
-70%
Thumbnail 1
WAFUU Gift Card
MITSUBISHI PENCIL JETSTREAM Black Oil-BP Oil-Based Ballpoint Pen SXN-150-05
LEGO Ideas Vincent Van Gogh – The Starry Night 21333 Building Set
-70%
ZAMST ankle supporter Sports A2-DX Soccer Volleyball
-70%
YAMAHA AG03 3MK2W 3-Channel Mixer White
YAMAHA AG03 3MK2 B 3-Channel Mixer Black
MORINAGA ollow-up milk milk powder 14g x 10 pcs Chil Mil
-70%