Kuretake Brush pen aqueous ZIG clean color real brush 90 colors RB-6000AT / 90V
Product Description
Product Specification
- Quantity: 90-color set
- Size: 13mm x 154mm
- Material: Body, Cap, Tailstock - PP; Nib - PES
- Ink Type: Water-based dye ink (Fluorescent colors - water-based pigment inks)
- Brand: Kuretake
Usage
Difference between Pigment Ink and Dye Ink
-70%
Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Product image 8
Description
Product Description
Product Specification
- Quantity: 90-color set
- Size: 13mm x 154mm